
Verstelbare Maalhoek, Kleur: Zwart, Hoogte: 5.4 cm, Breedte: 15.5 cm, Lengte: 30.4 cm
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Work Sharp Benchtop Bench Stone 09DX163 is € 64,95. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Work Sharp Benchtop Bench Stone 09DX163 |
| Merk | Work Sharp |
| Type | Messenslijpers |
Afmetingen | |
| Gewicht | 540.0 g |
| Lengte | 30.4 cm |
| Hoogte | 5.4 cm |
| Breedte | 15.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-12-01 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Korrel | Fijn |
| Korrelgrootte | 320 |
| Twee Verschillende Oppervlakken | Ja |
| Slijpoppervlak | Diamant, Steen, Keramiek |
| Kleur | Zwart |
| Verstelbare Maalhoek | Ja |
| Maalmethode | Slijpsteen |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431