
Verstelbare Maalhoek, Kleur: Zwart, Hoogte: 20 cm, Breedte: 20 cm, Lengte: 40 cm
Laagste prijs voor Work Sharp Precision 09DX164 is € 66,49. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Work Sharp Precision 09DX164 |
| Merk | Work Sharp |
| Type | Messenslijpers |
Afmetingen | |
| Gewicht | 590.0 g |
| Lengte | 40.0 cm |
| Hoogte | 20.0 cm |
| Breedte | 20.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-05-25 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Korrel | Fijn |
| Korrelgrootte | 600 |
| Twee Verschillende Oppervlakken | Ja |
| Slijpoppervlak | Diamant, Steen, Keramiek |
| Kleur | Zwart |
| Verstelbare Maalhoek | Ja |
| Maalmethode | Slijpsteen |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431