
Verstelbare Maalhoek,Handwas, Kleur: Zwart, Hoogte: 7 cm, Diepte: 5.4 cm, Breedte: 21.6 cm
Laagste prijs voor Chefchoice Pronto Diamond Model 463 is € 71,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Chefchoice Pronto Diamond Model 463 |
| Merk | Chefchoice |
| Type | Messenslijpers |
Producteigenschappen | |
| Slijpoppervlak | Diamant |
| Eigenschappen | Handwas |
| Kleur | Zwart |
| Verstelbare Maalhoek | Ja |
Afmetingen | |
|---|---|
| Gewicht | 168.0 g |
| Hoogte | 7.0 cm |
| Breedte | 21.6 cm |
| Diepte | 5.4 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-11-21 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431