
Slowcooker, Timer, Warmte-isolerende Handgreep, Scherm, Vaatwasserbestendig, Ovenbestendig, Warmhoudfunctie, 5.6L
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Crock-Pot Time Select is € 95,70. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Crock-Pot Time Select |
| Merk | Crock-Pot |
| Type | Slowcookers |
Producteigenschappen | |
| Functies | Warmte-isolerende Handgreep, Timer, Warmhoudfunctie, Ovenbestendig, Vaatwasserbestendig, Scherm |
| Kleur | Zilver |
| Vorm | Ovaal |
| Dekselmateriaal | Glas |
| Volume | 5.6 L |
Voedingsbron | |
|---|---|
| Vermogen | 240 W |
Afmetingen | |
| Diepte | 41.0 cm |
| Hoogte | 29.5 cm |
| Snoerlengte | 0.7 m |
| Gewicht | 5.6 kg |
| Breedte | 25.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-02-24 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431