
Rijstkoker, Antiaanbaklaag, Timer, Scherm, Warmhoudfunctie, 0.54L
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Philips 3000 Series Mini Rijstkoker is € 52,83. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Philips 3000 Series Mini Rijstkoker |
| Merk | Philips |
| Type | Rijstkokers |
Producteigenschappen | |
| Functies | Timer, Warmhoudfunctie, Antiaanbaklaag, Scherm |
| Kleur | Zwart |
| Dekselmateriaal | Kunststof |
| Volume | 0.54 L |
Voedingsbron | |
|---|---|
| Vermogen | 400 W |
Afmetingen | |
| Diepte | 26.2 cm |
| Hoogte | 28.8 cm |
| Gewicht | 2.748 kg |
| Breedte | 22.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-02-27 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431