Laagste prijs voor Viewsonic LED Touch Monitor 24inch 200 Nits is € 288,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 9 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Viewsonic LED Touch Monitor 24inch 200 Nits |
| Merk | Viewsonic |
Producteigenschappen | |
| Paneeltype | VA, IPS/PLS |
| Contrast | 3000 :1 |
| Horizontale kijkhoek | 178.0 ° |
| Type | Standaard |
| Kleur | Zwart |
| Luidsprekers | Ja |
| Schermgrootte | 23.6 " |
| Energieklasse | A, G |
| Verticale Kijkhoek | 178.0 ° |
| Reactietijd | 10+ ms |
| Verstelbare Hoogte | Nee |
| Pixelgrootte | 0.2715 mm |
| Reactietijd (Exacte waarde) | 25.0 ms |
| Resolutie | 1920x1080 (Full HD) |
| Helderheid (nits) | 200.0 cd/m² |
| Kleurdiepte | 8 bit |
Afbeelding | |
| HDR | Nee |
| Beeldverhouding | 16:9 |
Kenmerken | |
| Kantelbaar | Ja |
| Draaibaar | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Ja |
Ontwerp | |
| Pivot 90° | Nee |
| Gebogen scherm | Nee |
Voeding | |
| Energieverbruik (Standby) | 0.5 W |
| Energieverbruik (In gebruik) | 28 W |
Compatibiliteit | |
| VESA-Montage | Ja |
| VESA-maten | 100x100 mm |
Verbindingen | |
|---|---|
| DisplayPort-versie | 1.2 |
| Koptelefoonuitgang | Ja |
| USB | Ja |
| Aantal USB-poorten (totaal) | 2 pcs |
| Ethernet | Nee |
| DisplayPort-type | Standaard |
| DVI-poorten | Nee |
| VGA-poorten | 1 |
| Thunderbolt | Nee |
| HDMI Versie | 1.4 |
| VGA | Ja |
| USB-type | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-poorten | 1 |
| DVI | Nee |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm Ingang (AUX) | Nee |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Duurzaamheidsinformatie | |
| EPEAT-beoordeling | Nee, Zilver |
| TCO Certificering | Nee |
| Duurzaamheidscertificeringen van Derden | EPEAT, Energie Ster |
Afmetingen | |
| Gewicht Met Standaard | 5.5 kg |
| Breedte | 57.3 cm |
| Hoogte met standaard | 35.3 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-01-22 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431