Laagste prijs voor Eizo FlexScan EV2480 is € 318,17. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 8 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Eizo FlexScan EV2480 |
| Merk | Eizo |
Producteigenschappen | |
| Paneeltype | IPS/PLS |
| Oppervlaktebehandeling | Glans |
| Contrast | 1000 :1 |
| Horizontale kijkhoek | 178.0 ° |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Type | Standaard |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Luidsprekers | Ja |
| Adaptieve Sync-technologie | Nee |
| Beeld-voor-beeld | Nee |
| Schermgrootte | 23.8 " |
| Verticale Kijkhoek | 178.0 ° |
| Reactietijd | 5 ms |
| Verstelbare Hoogte | Nee |
| Pixelgrootte | 0.275 mm |
| Reactietijd (Exacte waarde) | 5.0 ms |
| Resolutie | 1920x1080 (Full HD) |
| Verversingssnelheid | 61 Hz |
| Helderheid (nits) | 250.0 cd/m² |
Afbeelding | |
| HDR | Nee |
| Beeldverhouding | 16:9 |
Kenmerken | |
| Kantelbaar | Ja |
| Draaibaar | Ja |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
Ontwerp | |
| Pivot 90° | Ja |
| Gebogen scherm | Nee |
Duurzaamheidsinformatie | |
| EPEAT-beoordeling | Goud |
| TCO Certificering | Nee |
| Duurzaamheidscertificeringen van Derden | EPEAT, TCO, Energie Ster |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-04-19 |
Verbindingen | |
|---|---|
| Koptelefoonuitgang | Ja |
| USB | Ja |
| Aantal USB-poorten (totaal) | 4 pcs |
| Aantal DisplayPort | 1 pcs |
| Ethernet | Nee |
| DisplayPort-type | Standaard |
| DVI-poorten | Nee |
| VGA-poorten | Nee |
| Thunderbolt | Nee |
| VGA | Nee |
| USB-type | USB-A, USB-C |
| HDMI | Ja |
| HDMI-poorten | 1 |
| DVI | Nee |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm Ingang (AUX) | Nee |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Voeding | |
| Energieverbruik (Standby) | 0.5 W |
| Energieverbruik (In gebruik) | 11 W |
Compatibiliteit | |
| VESA-Montage | Ja |
| VESA-maten | 100x100 mm |
Afmetingen | |
| Diepte Zonder Standaard | 5.7 cm |
| Gewicht Met Standaard | 7.4 kg |
| Breedte | 53.8 cm |
| Diepte met standaard | 23.0 cm |
| Hoogte Zonder Standaard | 32.0 cm |
| Hoogte met standaard | 33.2 cm |
| Gewicht zonder standaard | 4.7 kg |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431