
3840x2160 (4K), IPS/PLS
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor NEC MultiSync WD551 55 Display is € 1.214,49. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | NEC MultiSync WD551 55 Display |
| Merk | NEC |
Producteigenschappen | |
| Paneeltype | IPS/PLS |
| Oppervlaktebehandeling | Mat |
| Contrast | 1200 :1 |
| Horizontale kijkhoek | 178.0 ° |
| Type | Standaard |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Luidsprekers | Ja |
| Schermgrootte | 55.0 " |
| Energieklasse | C |
| Verticale Kijkhoek | 178.0 ° |
| Reactietijd | 8 ms |
| Verstelbare Hoogte | Nee |
| Reactietijd (Exacte waarde) | 8.0 ms |
| Resolutie | 3840x2160 (4K) |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Helderheid (nits) | 400.0 cd/m² |
| Kleurdiepte | 10 bit |
Afbeelding | |
| HDR | Nee |
| Beeldverhouding | 16:9 |
Kenmerken | |
| Kantelbaar | Nee |
| Draaibaar | Nee |
Ontwerp | |
| Pivot 90° | Nee |
| Gebogen scherm | Nee |
Duurzaamheidsinformatie | |
| EPEAT-beoordeling | Nee |
| TCO Certificering | Nee |
Verbindingen | |
|---|---|
| Koptelefoonuitgang | Nee |
| USB | Ja |
| Aantal USB-poorten (totaal) | 5 pcs |
| Ethernet | Nee |
| DVI-poorten | Nee |
| VGA-poorten | Nee |
| Thunderbolt | Nee |
| VGA | Nee |
| USB-type | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-poorten | 2 |
| DVI | Nee |
| DisplayPort | Nee |
| 3,5mm Ingang (AUX) | Nee |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Voeding | |
| Energieverbruik (Standby) | 0.5 W |
| Energieverbruik (In gebruik) | 371 W |
Compatibiliteit | |
| VESA-Montage | Ja |
| VESA-maten | 400x200 mm |
Afmetingen | |
| Gewicht Met Standaard | 31.2 kg |
| Breedte | 126.6 cm |
| Hoogte met standaard | 85.7 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-07-23 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431