Laagste prijs voor Hannspree HP278WJB is € 270,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Hannspree HP278WJB |
| Merk | Hannspree |
Producteigenschappen | |
| Paneeltype | VA |
| Oppervlaktebehandeling | Mat |
| Contrast | 1000 :1 |
| Horizontale kijkhoek | 178.0 ° |
| Type | Standaard |
| Kleur | Zwart |
| Luidsprekers | Ja |
| Schermgrootte | 27.0 " |
| Energieklasse | C |
| Verticale Kijkhoek | 178.0 ° |
| Verstelbare Hoogte | Nee |
| Resolutie | 1920x1080 (Full HD) |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
Afbeelding | |
| HDR | Nee |
| Beeldverhouding | 16:9 |
Weergeven | |
| Touchscreen | Ja |
Ontwerp | |
| Pivot 90° | Nee |
| Gebogen scherm | Nee |
Verbindingen | |
|---|---|
| Koptelefoonuitgang | Ja |
| Ethernet | Nee |
| DVI-poorten | Nee |
| VGA-poorten | 1 |
| Thunderbolt | Nee |
| VGA | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI-poorten | 1 |
| DVI | Nee |
| 3,5mm Ingang (AUX) | Nee |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Duurzaamheidsinformatie | |
| EPEAT-beoordeling | Nee |
| TCO Certificering | Nee |
Compatibiliteit | |
| VESA-Montage | Ja |
| VESA-maten | 100x100 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-14 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431