Laagste prijs voor AOC Q27G42XNE 27 Inch 27 Inch Monitor is € 144,30. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | AOC Q27G42XNE 27 Inch 27 Inch Monitor |
| Merk | AOC |
Producteigenschappen | |
| Paneeltype | VA |
| Horizontale kijkhoek | 178.0 ° |
| Type | Gaming |
| Schermgrootte | 27.0 " |
| Energieklasse | E |
| Verticale Kijkhoek | 178.0 ° |
| Reactietijd | 0,5 ms |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Verversingssnelheid | 180 Hz |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
Duurzaamheidsinformatie | |
| EPEAT-beoordeling | Nee |
| TCO Certificering | Nee |
Compatibiliteit | |
| VESA-Montage | Ja |
| VESA-maten | 100x100 mm |
Verbindingen | |
|---|---|
| Koptelefoonuitgang | Ja |
| Ethernet | Nee |
| DisplayPort-type | Standaard |
| DVI-poorten | Nee |
| VGA-poorten | Nee |
| Thunderbolt | Nee |
| VGA | Nee |
| HDMI | Ja |
| HDMI-poorten | 2 |
| DVI | Nee |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm Ingang (AUX) | Nee |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-04-08 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431