Laagste prijs voor ASUS TUF Gaming VG32VQM5B 31.5 Inch Computer Monitor is € 256,37. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 10 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | ASUS TUF Gaming VG32VQM5B 31.5 Inch Computer Monitor |
| Merk | ASUS |
Producteigenschappen | |
| Paneeltype | VA |
| Oppervlaktebehandeling | Mat |
| Contrast | 3500 :1 |
| Horizontale kijkhoek | 178.0 ° |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Type | Gaming |
| Kleur | Zwart |
| Luidsprekers | Ja |
| Adaptieve Sync-technologie | AMD FreeSync Premium |
| Beeld-voor-beeld | Nee |
| Schermgrootte | 31.5 " |
| Energieklasse | E |
| Verticale Kijkhoek | 178.0 ° |
| Reactietijd | 0,5 ms |
| Verstelbare Hoogte | Nee |
| Pixelgrootte | 0.363 mm |
| Reactietijd (Exacte waarde) | 0.5 ms |
| Resolutie | 1920x1080 (Full HD) |
| Verversingssnelheid | 250 Hz |
| Helderheid (nits) | 300.0 cd/m² |
Afbeelding | |
| HDR | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
Kenmerken | |
| Kantelbaar | Ja |
| Draaibaar | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
Ontwerp | |
| Pivot 90° | Nee |
| Gebogen scherm | Ja |
Voeding | |
| Energieverbruik (Standby) | 0.5 W |
Duurzaamheidsinformatie | |
| EPEAT-beoordeling | Nee |
| TCO Certificering | Nee |
Verbindingen | |
|---|---|
| DisplayPort-versie | 1.2 |
| Koptelefoonuitgang | Nee |
| USB | Nee |
| Aantal DisplayPort | 1 pcs |
| Ethernet | Nee |
| DisplayPort-type | Standaard |
| DVI-poorten | Nee |
| VGA-poorten | Nee |
| Thunderbolt | Nee |
| HDMI Versie | 2.0 |
| VGA | Nee |
| HDMI | Ja |
| HDMI-poorten | 2 |
| DVI | Nee |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm Ingang (AUX) | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Compatibiliteit | |
| VESA-Montage | Ja |
| VESA-maten | 100x100 mm |
Afmetingen | |
| Diepte Zonder Standaard | 8.7 cm |
| Gewicht Met Standaard | 6.8 kg |
| Breedte | 71.0 cm |
| Diepte met standaard | 21.4 cm |
| Hoogte Zonder Standaard | 42.6 cm |
| Hoogte met standaard | 50.7 cm |
| Gewicht zonder standaard | 5.8 kg |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-07-11 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431