Laagste prijs voor Dell Plus S3225QC 31.6 Inch 4K Computer Monitor is € 529,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 11 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Dell Plus S3225QC 31.6 Inch 4K Computer Monitor |
| Merk | Dell |
Producteigenschappen | |
| Paneeltype | OLED |
| OLED-type | QD-OLED |
| Oppervlaktebehandeling | Mat |
| Contrast | 1500000 :1 |
| Horizontale kijkhoek | 178.0 ° |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Type | Standaard |
| Kleur | Zwart |
| Luidsprekers | Ja |
| Adaptieve Sync-technologie | AMD FreeSync Premium Pro |
| Beeld-voor-beeld | Ja |
| Schermgrootte | 32.0 " |
| Verticale Kijkhoek | 178.0 ° |
| Reactietijd | 0,03 ms |
| Verstelbare Hoogte | Ja |
| Pixelgrootte | 0.1814 mm |
| Reactietijd (Exacte waarde) | 0.03 ms |
| Resolutie | 3840x2160 (4K) |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Helderheid (nits) | 1000.0 cd/m² |
| Kleurdiepte | 10 bit |
Afbeelding | |
| HDR | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
Kenmerken | |
| Kantelbaar | Ja |
| Draaibaar | Ja |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
Ontwerp | |
| Pivot 90° | Nee |
| Gebogen scherm | Nee |
Compatibiliteit | |
| VESA-Montage | Ja |
| VESA-maten | 100x100 mm |
Verbindingen | |
|---|---|
| Koptelefoonuitgang | Ja |
| USB | Ja |
| Aantal USB-poorten (totaal) | 2 pcs |
| Ethernet | Ja |
| DVI-poorten | Nee |
| VGA-poorten | Nee |
| Thunderbolt | Nee |
| HDMI Versie | 2.1 |
| VGA | Nee |
| USB-type | USB-C |
| HDMI | Ja |
| HDMI-poorten | 1 |
| DVI | Nee |
| DisplayPort | Nee |
| 3,5mm Ingang (AUX) | Ja |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Duurzaamheidsinformatie | |
| EPEAT-beoordeling | Nee |
| TCO Certificering | Nee |
| Duurzaamheidscertificeringen van Derden | Energie Ster |
Afmetingen | |
| Diepte Zonder Standaard | 7.03 cm |
| Gewicht Met Standaard | 10.0 kg |
| Breedte | 71.87 cm |
| Diepte met standaard | 22.37 cm |
| Hoogte Zonder Standaard | 45.76 cm |
| Hoogte met standaard | 61.4 cm |
| Gewicht zonder standaard | 6.95 kg |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-07-25 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431