
6016x3384, IPS/PLS
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Apple Pro Display XDR Nano-Texture Glass is € 6.666,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Apple Pro Display XDR Nano-Texture Glass |
| Merk | Apple |
Producteigenschappen | |
| Paneeltype | IPS/PLS |
| Horizontale kijkhoek | 178.0 ° |
| Type | Standaard |
| Jaar van Uitgave | 2019 |
| Kleur | Wit, Zilver |
| Luidsprekers | Nee |
| Schermgrootte | 32.0 " |
| Verticale Kijkhoek | 178.0 ° |
| Verstelbare Hoogte | Nee |
| Resolutie | 6016x3384 |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Helderheid (nits) | 1000.0 cd/m² |
| Kleurdiepte | 10 bit |
Afbeelding | |
| HDR | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
Kenmerken | |
| Kantelbaar | Ja |
| Draaibaar | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
Ontwerp | |
| Pivot 90° | Nee |
| Gebogen scherm | Nee |
Duurzaamheidsinformatie | |
| EPEAT-beoordeling | Nee |
| TCO Certificering | Nee |
| Duurzaamheidscertificeringen van Derden | Energie Ster |
Verbindingen | |
|---|---|
| Koptelefoonuitgang | Nee |
| USB | Ja |
| Aantal USB-poorten (totaal) | 3 pcs |
| Ethernet | Nee |
| DVI-poorten | Nee |
| VGA-poorten | Nee |
| Thunderbolt | Nee, Ja |
| VGA | Nee |
| USB-type | USB-A, USB-C |
| HDMI | Nee |
| DVI | Nee |
| DisplayPort | Nee |
| 3,5mm Ingang (AUX) | Nee |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Compatibiliteit | |
| VESA-Montage | Ja |
| VESA-maten | 100x100 mm |
Afmetingen | |
| Gewicht Met Standaard | 11.8 kg |
| Breedte | 71.8 cm |
| Diepte met standaard | 23.6 cm |
| Hoogte met standaard | 65.3 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-12-19 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431