Laagste prijs voor Audioquest Golden Gate Mini Jack Cable is € 145,23. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Audioquest Golden Gate Mini Jack Cable |
| Merk | Audioquest |
Soort | |
| Type Kabel | 3.5mm Kabel |
| Verbindingstype | 3.5mm-3.5mm |
| Adapterconnector 1 | 3.5mm |
Afmetingen | |
| Lengte | 3.0 m |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-09-26 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kabelontwerp | Rond |
| Afgeschermd | Nee |
| Schuin Contact | Nee |
| Geslacht Contact | Mannelijk |
| Kleur | Goud, Rood, Zwart |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431