
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor LD Systems SAT 62 G2 Monitor is € 265,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | LD Systems SAT 62 G2 Monitor |
| Merk | LD Systems |
| Type | Studio Monitors |
Soort | |
| Actief | Ja |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Zwart, Wit |
Audiokenmerken | |
| Frequentierespons (min) | 55.0 Hz |
| Signaalscheiding | 2-Weg |
| Gevoeligheid (dB) | 89 dB |
| Impedantie (max) | 16.0 ohm |
| Luidsprekeruitgang (maximaal piekvermogen) | 80.0 W |
| Frequentie Respons (max) | 20000.0 Hz |
Kenmerken | |
| App-bediening | Nee |
| Type Versterker | D |
Verbindingen | |
|---|---|
| Verbindingen | Jack van 3,5 mm |
Draadloos | |
| Bluetooth | Nee |
| AirPlay 2 | Nee |
| Spotify Connect | Nee |
| AirPlay | Nee |
Voedingsbron | |
| Voedingsbron | Netstroom |
Afmetingen | |
| Gewicht | 8.2 kg |
| Hoogte | 32.0 cm |
| Diepte | 20.0 cm |
| Breedte | 20.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2013-12-03 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431