
AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Power Dynamics WS50A is € 199,90. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Power Dynamics WS50A |
| Merk | Power Dynamics |
| Type | Muurspeakers |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Wit |
Audiokenmerken | |
| Frequentierespons (min) | 90.0 Hz |
| Signaalscheiding | 2-Weg |
| Gevoeligheid (dB) | 89 dB |
| Luidsprekeruitgang (RMS) | 60.0 W |
| Luidsprekeruitgang (maximaal piekvermogen) | 240.0 W |
| Impedantie (min) | 8.0 ohm |
| Frequentie Respons (max) | 20000.0 Hz |
Kenmerken | |
| Kenmerken | Waterbestendig, Afstandsbediening |
| Multiroom | Nee |
| App-bediening | Nee |
Draadloos | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nee |
| Wi-Fi | Ja |
| Aantal Knoppen | Qplay |
| Spotify Connect | Nee |
| AirPlay | Ja |
Voedingsbron | |
| Voedingsbron | Netstroom |
Afmetingen | |
| Gewicht | 5.0 kg |
| Hoogte | 24.5 cm |
| Diepte | 18.0 cm |
| Breedte | 16.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-02-09 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431