
Bluetooth
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Audioengine A1 Bluetooth Boekenplankluidsprekers Paar Grijs is € 170,39. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Audioengine A1 Bluetooth Boekenplankluidsprekers Paar Grijs |
| Merk | Audioengine |
| Type | Studio Monitors |
Soort | |
| Actief | Ja |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Grijs, Zwart |
Audiokenmerken | |
| Frequentierespons (min) | 65.0 Hz |
| Signaalscheiding | 2-Weg |
| Gevoeligheid (dB) | 95 dB |
| Luidsprekeruitgang (RMS) | 15.0 W |
| Impedantie (max) | 10000.0 ohm |
| Luidsprekeruitgang (maximaal piekvermogen) | 60.0 W |
| Frequentie Respons (max) | 22000.0 Hz |
Kenmerken | |
| Fysieke Knoppen | Volume |
| App-bediening | Nee |
| Type Versterker | D |
Verbindingen | |
| Uitgangen | Sub Out |
| Verbindingen | Jack van 3,5 mm, RCA (Line), Speaker Aansluiting |
Voedingsbron | |
| Voedingsbron | Netstroom |
Draadloos | |
|---|---|
| Bluetooth Codec | aptX |
| Bluetooth Versie | 5.0 |
| Chromecast voor Audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Draadloos bereik | 30.0 m |
| AirPlay 2 | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
| Spotify Connect | Nee |
| AirPlay | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Hoogte | 15.2 cm |
| Diepte | 13.3 cm |
| Breedte | 10.2 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-03-03 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431