
Multiroom, Spotify Connect, AirPlay, AirPlay 2, Bluetooth, Wi-Fi
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Devialet Phantom II 95 dB is € 1.081,26. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Devialet Phantom II 95 dB |
| Merk | Devialet |
| Type | Bluetooth-luidsprekers |
Soort | |
| Draagbaar | Nee |
Producteigenschappen | |
| Aantal luidsprekers | 1 pcs |
| Kleur | Zwart, Wit |
Audiokenmerken | |
| Frequentierespons (min) | 18.0 Hz |
| Luidsprekeruitgang (RMS) | 350.0 W |
| Frequentie Respons (max) | 21000.0 Hz |
Kenmerken | |
| Fysieke Knoppen | Volume, Afspelen en pauzeren |
| Multiroom | Ja |
| App-bediening | Ja |
| Slimme Luidspreker | Nee |
| Geschikt voor hoogtekanelen | Nee |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
| Verbindingen | Jack van 3,5 mm, RJ45 (LAN), Optische S/PDIF |
Voedingsbron | |
| Voedingsbron | Netstroom |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-03-21 |
Draadloos | |
|---|---|
| Bluetooth Codec | SBC, AAC |
| Bluetooth Versie | 5.0 |
| Chromecast voor Audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Aantal Knoppen | Roon |
| Spotify Connect | Ja |
| AirPlay | Ja |
| Wi-Fi Dual Band | 2.4 GHz, 5.0 GHz |
Afmetingen | |
| Gewicht | 4.3 kg |
| Hoogte | 16.8 cm |
| Diepte | 21.9 cm |
| Breedte | 15.7 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431