
Multiroom, Spotify Connect, AirPlay 2, Bluetooth, Wi-Fi
€ 158 minder dan normaal.
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Audio Pro D-2 is € 249,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Audio Pro D-2 |
| Merk | Audio Pro |
| Type | Bluetooth-luidsprekers |
Producteigenschappen | |
| Aantal luidsprekers | 1 pcs |
| Kleur | Grijs, Zwart, Wit |
Audiokenmerken | |
| Luidsprekeruitgang (RMS) | 100.0 W |
Kenmerken | |
| Fysieke Knoppen | Nummer overslaan, Volume, Afspelen en pauzeren |
| Multiroom | Ja |
| App-bediening | Ja |
| Slimme Luidspreker | Ja |
| Geschikt voor hoogtekanelen | Nee |
Verbindingen | |
| Verbindingen | RCA (Line) |
Voedingsbron | |
| Voedingsbron | Netstroom |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-05-05 |
Draadloos | |
|---|---|
| Bluetooth Codec | AAC |
| Chromecast voor Audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Aantal Knoppen | Audio Pro Control, Tidal |
| Spotify Connect | Ja |
| AirPlay | Nee |
| Wi-Fi Dual Band | 2.4 GHz, 5.0 GHz |
Afmetingen | |
| Gewicht | 4.9 kg |
| Hoogte | 15.5 cm |
| Diepte | 19.0 cm |
| Breedte | 36.5 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431