
Bluetooth
Probeer flexibele betalingen met
Prijzen zijn exclusief verzendkosten. Momenteel zijn er geen winkels die JBL PartyBox Encore verkopen, dus de getoonde gegevens zijn historische prijzen.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | JBL PartyBox Encore |
| Merk | JBL |
| Type | Bluetooth-luidsprekers |
Soort | |
| Draagbaar | Ja |
Producteigenschappen | |
| Aantal luidsprekers | 1 pcs |
| Kleur | Zwart |
| IP-Klasse | IPX4 |
| Fabriekskleur | Black |
Audiokenmerken | |
| Frequentierespons (min) | 50.0 Hz |
| Luidsprekeruitgang (RMS) | 100.0 W |
| Frequentie Respons (max) | 20000.0 Hz |
Kenmerken | |
| Kenmerken | True Wireless Stereo (TWS) |
| Fysieke Knoppen | Lage tonen, Hoge tonen |
| Multiroom | Nee |
| App-bediening | Ja |
| Slimme Luidspreker | Nee |
| Geschikt voor hoogtekanelen | Nee |
Verbindingen | |
| Verbindingen | Jack van 3,5 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-09-06 |
Draadloos | |
|---|---|
| Bluetooth Versie | 5.1 |
| Chromecast voor Audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
| Spotify Connect | Nee |
| AirPlay | Nee |
Voedingsbron | |
| Batterijtechnologie | Li-Ion |
| Voedingsbron | Oplaadbare batterij |
| Batterijduur | 10.0 h |
Afmetingen | |
| Gewicht | 6.3 kg |
| Hoogte | 32.7 cm |
| Diepte | 29.3 cm |
| Breedte | 27.6 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431