
Bluetooth
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Pyle-Pro PSBT105A is € 112,14. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Pyle-Pro PSBT105A |
| Merk | Pyle-Pro |
| Type | Bluetooth-luidsprekers |
Soort | |
| Draagbaar | Ja |
Producteigenschappen | |
| Aantal luidsprekers | 1 pcs |
| Kleur | Zwart |
Audiokenmerken | |
| Frequentierespons (min) | 55.0 Hz |
| Luidsprekeruitgang (RMS) | 1000.0 W |
| Frequentie Respons (max) | 20000.0 Hz |
Kenmerken | |
| Kenmerken | Scherm, Afstandsbediening |
| Fysieke Knoppen | Nummer overslaan, Volume, Afspelen en pauzeren |
| Multiroom | Nee |
| App-bediening | Nee |
| Slimme Luidspreker | Nee |
| Geschikt voor hoogtekanelen | Nee |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Ja |
| Geheugenkaart | Micro SD |
| Type USB (geen voeding) | USB A |
| Verbindingen | Jack van 3,5 mm, USB-A, Jack van 6,3 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-21 |
Draadloos | |
|---|---|
| Bluetooth Versie | 4.2 |
| Chromecast voor Audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Draadloos bereik | 33.0 m |
| AirPlay 2 | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
| Spotify Connect | Nee |
| AirPlay | Nee |
Voedingsbron | |
| Type batterij | Ingebouwde batterij |
| Batterijtechnologie | Li-Ion |
| Voedingsbron | Netstroom, Oplaadbare batterij |
Afmetingen | |
| Gewicht | 6.7 kg |
| Hoogte | 49.5 cm |
| Diepte | 31.5 cm |
| Breedte | 25.9 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431