
Multiroom, AirPlay, Bluetooth, Wi-Fi
Probeer flexibele betalingen met


Laagste prijs voor Apple HomePod 2nd Gen Midnight is € 315,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Apple HomePod 2nd Gen Midnight |
| Merk | Apple |
| Type | Bluetooth-luidsprekers |
Soort | |
| Draagbaar | Nee |
Producteigenschappen | |
| Aantal luidsprekers | 1 pcs |
| Kleur | Zwart |
| Fabriekskleur | Midnight |
Kenmerken | |
| Kenmerken | Ingebouwde microfoon |
| Fysieke Knoppen | Nummer overslaan, Volume, Afspelen en pauzeren |
| Multiroom | Ja |
| App-bediening | Ja |
| Stemassistent | Apple Siri |
| Slimme Luidspreker | Ja |
| Geschikt voor hoogtekanelen | Nee |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Duurzaamheidsinformatie | |
| Duurzaamheidskenmerken | Gerecycled Materiaal |
Draadloos | |
|---|---|
| Bluetooth Versie | 5.0 |
| Chromecast voor Audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nee |
| Wi-Fi | Ja |
| Aantal Knoppen | Apple Music, iHeartRadio, TuneIn |
| Spotify Connect | Nee |
| AirPlay | Ja |
Voedingsbron | |
| Voedingsbron | Netstroom |
Afmetingen | |
| Gewicht | 2.3 kg |
| Hoogte | 16.8 cm |
| Breedte | 14.2 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-01-23 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431