Laagste prijs voor Apple HomePod Mini White is € 103,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Apple HomePod Mini White |
| Merk | Apple |
| Type | Bluetooth-luidsprekers |
Soort | |
| Draagbaar | Nee |
Producteigenschappen | |
| Aantal luidsprekers | 1 pcs |
| Kleur | Wit |
| Fabriekskleur | White |
Audiokenmerken | |
| Frequentierespons (min) | 50.0 Hz |
| Frequentie Respons (max) | 60.0 Hz |
Kenmerken | |
| Kenmerken | Ingebouwde microfoon |
| Fysieke Knoppen | Nummer overslaan, Volume, Afspelen en pauzeren |
| Multiroom | Ja |
| App-bediening | Ja |
| Stemassistent | Apple Siri |
| Slimme Luidspreker | Ja |
| Geschikt voor hoogtekanelen | Nee |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Draadloos | |
|---|---|
| Bluetooth Versie | 5.0 |
| Chromecast voor Audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Nee |
| Wi-Fi | Ja |
| Aantal Knoppen | Apple Music, TuneIn |
| Spotify Connect | Nee |
| AirPlay | Ja |
Voedingsbron | |
| Voedingsbron | Netstroom |
Afmetingen | |
| Gewicht | 0.345 kg |
| Hoogte | 8.43 cm |
| Diepte | 9.79 cm |
| Breedte | 9.79 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-11-18 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431