
Multiroom, Spotify Connect, AirPlay 2, Bluetooth, Wi-Fi
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Audio Pro C20 is € 556,22. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Audio Pro C20 |
| Merk | Audio Pro |
| Type | Bluetooth-luidsprekers |
Soort | |
| Draagbaar | Nee |
Producteigenschappen | |
| Aantal luidsprekers | 1 pcs |
| Kleur | Grijs, Zwart, Wit |
Audiokenmerken | |
| Frequentierespons (min) | 41.0 Hz |
| Frequentie Respons (max) | 23500.0 Hz |
Kenmerken | |
| Multiroom | Ja |
| App-bediening | Ja |
| Slimme Luidspreker | Nee |
Verbindingen | |
| Uitgangen | Sub Out |
| Verbindingen | RCA (Line), RCA (Phono), Optische S/PDIF, HDMI |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-04-30 |
Draadloos | |
|---|---|
| Chromecast voor Audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Aantal Knoppen | Tidal |
| Spotify Connect | Ja |
| AirPlay | Nee |
| Wi-Fi Dual Band | 2.4 GHz, 5.0 GHz |
Afmetingen | |
| Gewicht | 6.2 kg |
| Hoogte | 19.6 cm |
| Diepte | 22.0 cm |
| Breedte | 41.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431