
Multiroom, Spotify Connect, AirPlay, AirPlay 2, Bluetooth, Wi-Fi
Laagste prijs voor Audio Pro C5 MkII Grey is € 249,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Audio Pro C5 MkII Grey |
| Merk | Audio Pro |
| Type | Bluetooth-luidsprekers |
Soort | |
| Draagbaar | Nee |
Producteigenschappen | |
| Aantal luidsprekers | 1 pcs |
| Kleur | Grijs |
| Fabriekskleur | Grey |
Audiokenmerken | |
| Frequentierespons (min) | 50.0 Hz |
| Luidsprekeruitgang (RMS) | 41.0 W |
| Frequentie Respons (max) | 20000.0 Hz |
Kenmerken | |
| Fysieke Knoppen | Nummer overslaan, Volume, Afspelen en pauzeren, Lage tonen, Hoge tonen |
| Multiroom | Ja |
| App-bediening | Ja |
| Slimme Luidspreker | Ja |
| Geschikt voor hoogtekanelen | Nee |
Verbindingen | |
| Uitgangen | Sub Out |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
| Type USB (geen voeding) | USB A |
| Verbindingen | RCA (Line), USB-A |
Draadloos | |
|---|---|
| Bluetooth Versie | 4.2 |
| Chromecast voor Audio | Ja |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Aantal Knoppen | Qobuz, Deezer, TuneIn, Amazon Music, Audio Pro Control, Tidal |
| Spotify Connect | Ja |
| AirPlay | Ja |
| Wi-Fi Dual Band | 2.4 GHz, 5.0 GHz |
Voedingsbron | |
| Voedingsbron | Netstroom |
Afmetingen | |
| Gewicht | 2.4 kg |
| Hoogte | 15.0 cm |
| Diepte | 13.0 cm |
| Breedte | 25.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-04-17 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431