
Bluetooth


Laagste prijs voor Logitech Z207 Off-white is € 39,91. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 12 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Logitech Z207 Off-white |
| Merk | Logitech |
| Type | Computerspeakers |
Producteigenschappen | |
| Aantal luidsprekers | 2 pcs |
| Kleur | Wit |
| Fabriekskleur | Off-white |
Audiokenmerken | |
| Luidsprekeruitgang (RMS) | 5.0 W |
| Luidsprekeruitgang (maximaal piekvermogen) | 10.0 W |
Kenmerken | |
| Fysieke Knoppen | Volume, Afspelen en pauzeren |
| App-bediening | Nee |
| Slimme Luidspreker | Nee |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
| Verbindingen | Jack van 3,5 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-09-21 |
Draadloos | |
|---|---|
| Bluetooth Versie | 4.2 |
| Chromecast voor Audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Draadloos bereik | 20.0 m |
| AirPlay 2 | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
| Spotify Connect | Nee |
| AirPlay | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 1.0 kg |
| Hoogte | 24.1 cm |
| Diepte | 12.4 cm |
| Breedte | 9.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431