
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Renkforce CL-130RT PA Inbouwluidspreker 45 W is € 28,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Renkforce CL-130RT PA Inbouwluidspreker 45 W |
| Merk | Renkforce |
| Type | Inbouwspeakers |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Wit |
Audiokenmerken | |
| Frequentierespons (min) | 50.0 Hz |
| Signaalscheiding | 2-Weg |
| Luidsprekeruitgang (RMS) | 20.0 W |
| Impedantie (max) | 8.0 ohm |
| Luidsprekeruitgang (maximaal piekvermogen) | 45.0 W |
| Frequentie Respons (max) | 21000.0 Hz |
Verbindingen | |
| Verbindingen | Speaker Aansluiting |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-10-11 |
Kenmerken | |
|---|---|
| Kenmerken | Ingebouwde wandbevestiging |
| App-bediening | Nee |
| Geschikt voor hoogtekanelen | Nee |
Draadloos | |
| Bluetooth | Nee |
| AirPlay 2 | Nee |
| Spotify Connect | Nee |
| AirPlay | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 0.76 kg |
| Breedte | 19.5 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431