
Bluetooth
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor JBL EON One Compact is € 638,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | JBL EON One Compact |
| Merk | JBL |
| Type | PA Luidsprekers |
Soort | |
| Actief | Ja |
| Draagbaar | Ja |
Producteigenschappen | |
| Aantal luidsprekers | 1 pcs |
| Kleur | Zwart |
Audiokenmerken | |
| Frequentierespons (min) | 37.5 Hz |
| Signaalscheiding | 2-Weg |
| Gevoeligheid (dB) | 112 dB |
| Luidsprekeruitgang (maximaal piekvermogen) | 150.0 W |
| Frequentie Respons (max) | 20000.0 Hz |
Kenmerken | |
| Kenmerken | Powerbank, True Wireless Stereo (TWS) |
| Fysieke Knoppen | Volume, Lage tonen, Hoge tonen |
| App-bediening | Ja |
| Slimme Luidspreker | Nee |
Voedingsbron | |
| Voedingsbron | Netstroom, Oplaadbare batterij |
| Batterijduur | 12.0 h |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-12-26 |
Verbindingen | |
|---|---|
| Uitgangen | Jack 3,5 mm, Jack 6,3 mm |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
| USB Versie | USB 3.0 |
| Type USB (geen voeding) | USB A |
| Verbindingen | Jack van 3,5 mm, USB-A, Jack van 6,3 mm, Combo XLR/Jack van 6,3 mm |
Draadloos | |
| Chromecast voor Audio | Nee |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Draadloos bereik | 10.0 m |
| AirPlay 2 | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
| Spotify Connect | Nee |
| AirPlay | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 8.0 kg |
| Hoogte | 39.9 cm |
| Diepte | 29.1 cm |
| Breedte | 25.5 cm |
| Subwoofer Elementen Grootte | 8.0 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431