
Multiroom, AirPlay 2, Bluetooth, Wi-Fi
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Audio Pro G10 is € 235,87. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Audio Pro G10 |
| Merk | Audio Pro |
| Type | Bluetooth-luidsprekers |
Soort | |
| Draagbaar | Nee |
Producteigenschappen | |
| Aantal luidsprekers | 1 pcs |
| Kleur | Zwart |
| Fabriekskleur | Dark Grey |
Audiokenmerken | |
| Frequentierespons (min) | 55.0 Hz |
| Luidsprekeruitgang (RMS) | 52.0 W |
| Luidsprekeruitgang (maximaal piekvermogen) | 52.0 W |
| Frequentie Respons (max) | 20000.0 Hz |
Kenmerken | |
| Fysieke Knoppen | Volume, Afspelen en pauzeren |
| Multiroom | Ja |
| App-bediening | Ja |
| Stemassistent | Google Assistant |
| Slimme Luidspreker | Ja |
| Geschikt voor hoogtekanelen | Nee |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
| Verbindingen | Jack van 3,5 mm |
Draadloos | |
|---|---|
| Bluetooth Versie | 4.2 |
| Chromecast voor Audio | Ja |
| NFC | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay 2 | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Spotify Connect | Nee |
| AirPlay | Nee |
| Wi-Fi Dual Band | 2.4 GHz, 5.0 GHz |
Voedingsbron | |
| Voedingsbron | Netstroom |
Afmetingen | |
| Gewicht | 1.5 kg |
| Hoogte | 19.3 cm |
| Diepte | 14.0 cm |
| Breedte | 14.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-10-28 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431