Laagste prijs voor StarTech DKT30CHSDPD1 is € 49,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | StarTech DKT30CHSDPD1 |
| Merk | StarTech |
Producteigenschappen | |
| Plaatsing | Extern |
| Voedingsbron | USB |
| Kleur | Grijs |
Afmetingen | |
| Lengte | 34.0 mm |
| Gewicht | 99.0 g |
| Breedte | 352.0 mm |
| Hoogte | 14.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-12-21 |
Verbindingen | |
|---|---|
| Hoofdtelefoon Uitgang | Nee |
| Microfoon Ingang | Nee |
| Interface | USB-A |
| Ethernet | Ja |
| USB-A | Ja |
| USB Versie | USB 3 |
| USB-C | Ja |
| Aantal USB-A | 2 pcs |
| Aantal USB-C | 1 pcs |
| Aantal USB-poorten (totaal) | 3 pcs |
| HDMI | Ja |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431