
Toegangspunt
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Strong Atria Mesh AX3000 Add-On is € 106,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Strong Atria Mesh AX3000 Add-On |
| Merk | Strong |
Producteigenschappen | |
| DHCP | Nee |
| MIMO | Ja |
| NAT | Nee |
| Draadloze beveiliging | WPA3, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Frequentieband | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Type | Toegangspunt |
| SSID | Nee |
| Kenmerken | Ondersteuning voor Mesh-netwerken |
Verbindingen | |
|---|---|
| LAN Poorten | 2 |
Draadloos | |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
Afmetingen | |
| Diepte | 12.8 cm |
| Gewicht | 320.0 g |
| Breedte | 12.8 cm |
| Hoogte | 7.3 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-26 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431