
HomePlug
Laagste prijs voor Netgear PowerLine 1000 PLW1000 is € 99,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Netgear PowerLine 1000 PLW1000 |
| Merk | Netgear |
Producteigenschappen | |
| DHCP | Nee |
| MIMO | Nee |
| LAN Snelheid | 1000 Mbps |
| NAT | Nee |
| Frequentieband | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Type | HomePlug |
| SSID | Nee |
| Kenmerken | Wandmontage mogelijk |
Verbindingen | |
|---|---|
| LAN Poorten | 1 |
Draadloos | |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Afmetingen | |
| Diepte | 3.8 cm |
| Gewicht | 266.0 g |
| Breedte | 8.7 cm |
| Hoogte | 12.1 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-04-14 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431