
Schoudertas
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Pgytech OneMo Lite Backpack 22L is € 152,42. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Pgytech OneMo Lite Backpack 22L |
| Merk | Pgytech |
| Type | Camera tassen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 1600.0 g |
| Breedte (buiten) | 330.0 mm |
| Hoogte (buiten) | 460.0 mm |
| Diepte (buiten) | 235.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-06-19 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Geschikt voor | Camera accessoire, Camera statief, DSLR-camera, Camera lens, Compactcamera, Camera flitser |
| Kenmerken | Schouderband, Bovenhandvat, Statiefhouder, Waterbestendig |
| Type cameratas | Schoudertas |
| Volume | 22.0 L |
| Lenscompartimenten | 4 pcs |
| Kleur | Zwart |
| Camera compartimenten | 1 pcs |
| Zakken & Compartimenten | Buitenvak |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431