
Camera rugzak
Laagste prijs voor Nikon Z Backpack is € 52,62. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Nikon Z Backpack |
| Merk | Nikon |
| Type | Camera tassen |
Producteigenschappen | |
| Geschikt voor | Camera accessoire, DSLR-camera, Camera lens, Compactcamera, Camera flitser |
| Kenmerken | Schouderband, Bovenhandvat |
| Type cameratas | Camera rugzak |
| Lenscompartimenten | 1 pcs |
| Kleur | Grijs |
Materiaal | |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
Afmetingen | |
| Gewicht | 630.0 g |
| Breedte (buiten) | 245.0 mm |
| Hoogte (buiten) | 460.0 mm |
| Diepte (buiten) | 145.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-11-11 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431