
Camera rugzak
Probeer flexibele betalingen met


Laagste prijs voor Vanguard VEO Adaptor R48 is € 131,45. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Vanguard VEO Adaptor R48 |
| Merk | Vanguard |
| Type | Camera tassen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 1451.5 g |
| Hoogte (intern) | 480.0 mm |
| Diepte (intern) | 160.0 mm |
| Breedte (intern) | 262.0 mm |
| Breedte (buiten) | 290.0 mm |
| Hoogte (buiten) | 490.0 mm |
| Diepte (buiten) | 218.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-10-31 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Geschikt voor | Camera accessoire, Camera statief, DSLR-camera, Camera lens, Camera flitser |
| Kenmerken | Bovenhandvat, Statiefhouder, Waterbestendig |
| Type cameratas | Camera rugzak |
| Volume | 20.0 L |
| Laptopformaat (max) | 16 " |
| Lenscompartimenten | 8 pcs |
| Kleur | Grijs |
| Camera compartimenten | 2 pcs |
| Zakken & Compartimenten | Geheugenkaartvak, Mobiele telefoonvak, Buitenvak, Verstelbare verdeler, Laptopvak |
| Fabriekskleur | Grey |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431