Laagste prijs voor Intel Core i5 11400 2.6GHz Socket 1200 Box is € 188,95. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Intel Core i5 11400 2.6GHz Socket 1200 Box |
| Merk | Intel |
Koeling | |
| Ventilator | Nee |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-10-17 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Virtualisatie | Ja |
| Schroefdraad | 12 |
| Kloksnelheid (max) | 4.4 GHz |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| ECC-geheugenondersteuning | Nee |
| Virtualisatietechnologie | Intel VT-d, Intel EPT, Intel VT-x |
| TDP | 65 W |
| Grafische weergave | Intel UHD Graphics 730 |
| L3 Cache | 12 MB |
| Dynamische Frequentieschaalvergroting | Intel SpeedStep |
| Overklokondersteuning | Nee |
| Verpakt | Ja |
| Lithografie | 14 nm |
| Generatie | Intel Rocket Lake (2021) |
| PCI Express-lijnen | 20 |
| Kernen | 6 |
| Turbo/Precisie Boost | Ja |
| Stopcontact | Socket Intel 1200 |
| Intel Serie | Core i5 |
| Kloksnelheid | 2.6 GHz |
| Instructies | SSE4.1, SSE4.2, AVX2, AES, AVX-512 |
| Intel-model | 11400 |
| Geïntegreerde GPU | Ja |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431