
AMD Socket SP3, 2023
Laagste prijs voor AMD Epyc 7203 2.8GHz Socket SP3 Tray is € 255,62. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | AMD Epyc 7203 2.8GHz Socket SP3 Tray |
| Merk | AMD |
Koeling | |
| Ventilator | Nee |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-03-09 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Virtualisatie | Nee |
| Schroefdraad | 16 |
| Kloksnelheid (max) | 3.4 GHz |
| Jaar van Uitgave | 2023 |
| ECC-geheugenondersteuning | Nee |
| TDP | 120 W |
| L3 Cache | 64 MB |
| Dynamische Frequentieschaalvergroting | No |
| Overklokondersteuning | Nee |
| AMD Model | 7203 |
| Verpakt | Nee |
| AMD-serie | EPYC |
| PCI Express-lijnen | 128 |
| Kernen | 8 |
| Turbo/Precisie Boost | Ja |
| Stopcontact | AMD Socket SP3 |
| Kloksnelheid | 2.8 GHz |
| Geïntegreerde GPU | Nee |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431