
Socket AMD SP5, 2022
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor AMD EPYC 9554P 3.1GHz Socket SP5 Tray is € 2.712,83. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | AMD EPYC 9554P 3.1GHz Socket SP5 Tray |
| Merk | AMD |
Koeling | |
| Ventilator | Nee |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-03-14 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Virtualisatie | Nee |
| Schroefdraad | 128 |
| Kloksnelheid (max) | 3.75 GHz |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
| ECC-geheugenondersteuning | Nee |
| TDP | 360 W |
| L3 Cache | 256 MB |
| Dynamische Frequentieschaalvergroting | No |
| Overklokondersteuning | Nee |
| AMD Model | 9554P |
| Verpakt | Nee |
| AMD-serie | EPYC |
| PCI Express-lijnen | 128 |
| Kernen | 64 |
| Turbo/Precisie Boost | Ja |
| Stopcontact | Socket AMD SP5 |
| Kloksnelheid | 3.1 GHz |
| Geïntegreerde GPU | Nee |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431