Laagste prijs voor AMD Ryzen 7 5800XT 3.8GHz Socket AM4 Box is € 221,68. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 9 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | AMD Ryzen 7 5800XT 3.8GHz Socket AM4 Box |
| Merk | AMD |
Koeling | |
| Ventilator | Nee |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-07-31 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Virtualisatie | Ja |
| Schroefdraad | 16 |
| Kloksnelheid (max) | 4.8 GHz |
| Jaar van Uitgave | 2024 |
| ECC-geheugenondersteuning | Ja |
| Virtualisatietechnologie | AMD-V |
| TDP | 105 W |
| L3 Cache | 32 MB |
| Dynamische Frequentieschaalvergroting | No |
| Overklokondersteuning | Ja |
| AMD Model | 5800XT |
| Verpakt | Ja |
| Lithografie | 7 nm |
| Generatie | AMD Zen 3 (2020) |
| AMD-serie | Ryzen 7 |
| PCI Express-lijnen | 24 |
| Kernen | 8 |
| Turbo/Precisie Boost | Ja |
| L2-cache | 4.0 MB |
| Stopcontact | Socket AMD AM4 |
| Kloksnelheid | 3.8 GHz |
| Instructies | SSE4.1, AVX, SSSE3, SSE3, SHA, SSE4a, x86-64, SSE, SSE2, MMX+, SSE4.2, AVX2, AES, FMA3 |
| Geïntegreerde GPU | Nee |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431