Laagste prijs voor Intel Core i9 14900K 2.4GHz Socket LGA 1700 Box is € 468,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 12 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Intel Core i9 14900K 2.4GHz Socket LGA 1700 Box |
| Merk | Intel |
Koeling | |
| Ventilator | Nee |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-10-11 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Virtualisatie | Ja |
| Schroefdraad | 32 |
| Kloksnelheid (max) | 6.0 GHz |
| Jaar van Uitgave | 2023 |
| ECC-geheugenondersteuning | Ja |
| Virtualisatietechnologie | Intel VT-d, Intel EPT, Intel VT-x |
| TDP | 253 W |
| Grafische weergave | Intel UHD Graphics 770 |
| L3 Cache | 36 MB |
| Dynamische Frequentieschaalvergroting | Intel SpeedStep |
| Overklokondersteuning | Nee |
| Verpakt | Ja |
| Generatie | Intel Raptor Lake (2022) |
| PCI Express-lijnen | 20 |
| Kernen | 24 |
| Turbo/Precisie Boost | Ja |
| L2-cache | 32.0 MB |
| Stopcontact | Socket Intel 1700 |
| Intel Serie | Core i9 |
| Kloksnelheid | 2.4 GHz |
| Instructies | SSE4.1, AES-NI, SSE4.2, AVX2 |
| Intel-model | 14900K |
| Geïntegreerde GPU | Ja |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431