Laagste prijs voor AMD Ryzen 9 9950X3D 4.3GHz Socket AM5 Box is € 668,47. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 15 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | AMD Ryzen 9 9950X3D 4.3GHz Socket AM5 Box |
| Merk | AMD |
Koeling | |
| Ventilator | Nee |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-03-11 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Virtualisatie | Nee |
| Schroefdraad | 32 |
| Kloksnelheid (max) | 5.7 GHz |
| Jaar van Uitgave | 2025 |
| ECC-geheugenondersteuning | Ja |
| TDP | 170 W |
| L3 Cache | 128 MB |
| Dynamische Frequentieschaalvergroting | No |
| Overklokondersteuning | Ja |
| AMD Model | 9950X3D |
| Verpakt | Ja |
| Lithografie | 4 nm |
| Generatie | AMD Zen 5 (2024) |
| AMD-serie | Ryzen 9 |
| PCI Express-lijnen | 28 |
| Kernen | 16 |
| Turbo/Precisie Boost | Ja |
| L2-cache | 16.0 MB |
| Stopcontact | AMD Socket AM5 |
| Kloksnelheid | 4.3 GHz |
| Instructies | SSE4.1, AVX, SSSE3, SSE3, SSE4a, x86-64, SSE, SSE2, MMX+, SSE4.2, AVX2, AES, FMA3, AVX-512 |
| Geïntegreerde GPU | Ja |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431