
Intern, SATA
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor LG GS40N is € 34,49. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | LG GS40N |
| Merk | LG |
Soort | |
| Dubbele laag | Ja |
| Schrijft | CD, DVD |
| Lezingen | DVD, CD |
| Plaatsing | Intern |
| Schrijfsnelheid DVD | DVD+R 8x, DVD+R DL 6x, DVD-R DL 6x, DVD-R 8x |
Verbindingen | |
| Interface | SATA |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows |
| Kleur | Zwart |
Afmetingen | |
| Diepte | 127.0 mm |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Breedte | 128.0 mm |
| Hoogte | 9.5 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-09-22 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431