
Extern, USB-A
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Verbatim 43890 is € 153,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Verbatim 43890 |
| Merk | Verbatim |
Soort | |
| Dubbele laag | Ja |
| Schrijft | Blu-ray |
| Lezingen | Blu-ray |
| Plaatsing | Extern |
Producteigenschappen | |
| Besturingssysteem | Windows |
| Kleur | Zwart |
Verbindingen | |
|---|---|
| Interface | USB-A |
Afmetingen | |
| Diepte | 145.0 mm |
| Gewicht | 0.2 kg |
| Breedte | 133.0 mm |
| Hoogte | 11.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-02-26 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431