
Luchtkwaliteitsmonitor
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Edimax AI-2002W is € 103,01. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Edimax AI-2002W |
| Merk | Edimax |
| Type | Luchtkwaliteitsmonitoren |
Producteigenschappen | |
| Kenmerken | Scherm |
| Kleur | Wit, Groen |
| Sensor | TVOC, Temperatuur, Luchtvochtigheid, Koolstofdioxide (CO2) |
Kenmerken | |
| Stemcontrole | Nee |
| App-bediening | Ja |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-12-06 |
Draadloos | |
|---|---|
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 4 (802.11n) |
Afmetingen | |
| Gewicht | 0.21 kg |
| Breedte | 13.5 cm |
| Diepte | 3.5 cm |
| Hoogte | 13.5 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431