
Luchtreiniger, Luchtstroomvolume 200.6m³/h, Max. Bedrijfsoppervlakte: 24m², Geruisloos(48 dB), HEPA-filter, Stoffilter, Koolstoffilter
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Levoit Core 200S is € 119,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Levoit Core 200S |
| Merk | Levoit |
| Type | Luchtreinigers |
Soort | |
| Filtertype | HEPA-filter, Stoffilter, Koolstoffilter |
Kenmerken | |
| App-bediening | Ja |
| Stemassistent | Amazon Alexa, Google Assistant |
Energiefeiten | |
| Energieverbruik | 37 W |
Draadloos | |
| Wi-Fi | Ja |
Afmetingen | |
| Gewicht | 3.0 kg |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-10 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Functies | Bevochtiging, Luchtreiniging |
| Kenmerken | Wasbaar Filter, Timer, Automatische Uitschakeling |
| Luchtstroomvolume | 200.6 m³/h |
| Schone luchtafleveringssnelheid | 200.6 |
| Geluidsniveau (max) | 48 dB |
| Bedrijfsoppervlakte (m²) | 24.0 m² |
| Bedrijfstemperatuur (max) | 40.0 °C |
| Bedrijfstemperatuur (min) | -10.0 °C |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431