
Luchtkwaliteitsmonitor
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor is € 79,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor |
| Merk | Netatmo |
| Type | Luchtkwaliteitsmonitoren |
Producteigenschappen | |
| Sensor | Temperatuur, Luchtvochtigheid, Koolstofdioxide (CO2) |
Kenmerken | |
| App-bediening | Ja |
Draadloos | |
| Wi-Fi | Ja |
| Slimme huis systeem | Apple HomeKit |
Afmetingen | |
|---|---|
| Gewicht | 0.2 kg |
| Breedte | 4.5 cm |
| Diepte | 4.5 cm |
| Hoogte | 15.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2018-10-15 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431