
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor tectake Cat Tree Scratching Post is € 149,90. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | tectake Cat Tree Scratching Post |
| Merk | tectake |
| Huisdier | Kat |
Soort | |
| Kat | Krabmeubels voor katten |
Producteigenschappen | |
| Materiaal | Polyester |
Kat | |
| Krabmeubels voor Katten | Krabpaal |
Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 60.0 cm |
| Diepte | 138.0 cm |
| Hoogte | 214.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-07-16 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431