
Aquarium
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Juwel Rio 125 Led is € 251,01. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Juwel Rio 125 Led |
| Merk | Juwel |
| Huisdier | Vissen en Reptielen |
Soort | |
| Vis en reptiel | Aquarium |
Producteigenschappen | |
| Volume | 125.0 L |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2018-01-16 |
Afmetingen | |
|---|---|
| Fabrikantgrootte | 125 Led |
| Gewicht | 24.0 kg |
| Breedte | 81.0 cm |
| Diepte | 36.0 cm |
| Hoogte | 50.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431