
Insectenhotels
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Esschert Design Bee House with Line Drawing is € 8,16. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 8 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Esschert Design Bee House with Line Drawing |
| Merk | Esschert Design |
| Huisdier | Vogels en Insecten |
Soort | |
| Vogels en insecten | Insectenhotels |
Producteigenschappen | |
| Materiaal | Hout |
Afmetingen | |
|---|---|
| Gewicht | 0.6 kg |
| Breedte | 12.2 cm |
| Hoogte | 22.9 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-06-20 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431