
Autokooi voor honden
Laagste prijs voor MimSafe Variocage Single Large Plus is € 545,92. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | MimSafe Variocage Single Large Plus |
| Merk | MimSafe |
| Huisdier | Hond |
Soort | |
| Hond | Hondenkooien en Draagtassen voor honden |
Producteigenschappen | |
| Materiaal | Roestvrij staal |
Hond | |
| Hondenkooien & Hondendraagtassen | Autokooi voor honden |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-08-10 |
Afmetingen | |
|---|---|
| Fabrikantgrootte | Large Plus |
| Gewicht | 22.5 kg |
| Breedte | 70.1 cm |
| Diepte | 103.1 cm |
| Hoogte | 68.8 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431